1 / 1
Термо печка за греење ЦЕР
По Договор
22.07.2020 16:51

Струга / Струга

Се пoдарува термо печка ЦЕР со постоље. Печката е во исправна состојба и многу малку користена бидејќи е користена во викенд стан.

Локацијата на печката е Струга.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
070448777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам