1 / 7
Нови Италијански Бермуди
30 €
05.12.2020 20:49

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Се продаваат нови супер квалитетни бермуди, изработени од Miti материјал, made in italy.
Опремени се со Dolomiti-Pads перниче, made in italy.
Ултра комфортни и лесни, ќе ви пружат задоволство при секое возење !
Достапни големини: S;M;L;XL;XXL

ВЕЛОСИПЕДСКА ОПРЕМА - 077 590 663
Разгледај повеќе артикли на :

Facebook:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100053537253909
Instagram:
https://www.instagram.com/sports.wear.mk/

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Велосипедска Опрема
Потврден огласувач
077590663
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам