1 / 3
Agusta Dragster 800
9.500 €
15.04.2021 15:16

Велес / Велес

Марка:

Останати марки

Вид:

Спортски

Година:

2015

Модел:

Agusta Dragster 800

Километри:

5000

Motorot e vo odlicna sostojba ima 7000km
Bez zamena.

078300111

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

marko
Потврден огласувач
078300111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам