1 / 10
Se prodava kukja vo centarot na Stip
22.000 €
08.10.2021 19:00

Штип / Штип

Број на соби:

2,5

Квадратура:

43 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

37 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1957

Година на реновирање:

2009

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Запад

Адреса:

Ul Joakim Stojkov br 32

Se prodava kukja vo centarot na Stip. Kukjata e mala (43m2).Kompletno renovirana (instalacija struja, voda, odvod novo izmackana sredeno i renovirano kupatilo Kompletno funkcionalno kujna renovirana so stari elementi, pod plocki vo sobite laminat.) se naogja na ul Joakim Stojkov br 32 nasprotiv gradskata crkva blizu do ordinacijata na dr Meri Denkova. Vo centarot na gradot stip. Kompletno sredena dokumentacija prevod vednas. Se sostoi od dve sobi kupatilo hodnik i vo hodnikot ima kujna i prostor za trpezarijata za 2 osobi. NAPOMENA do kukjata se doagja po stepenici. Cenata e 22000 evra. Aleksandar tel 078/246-355.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078246355
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам