Greenje
900 €
Цената е фиксна
22.07.2020 21:03

Бутел / Скопје

Kotle na peleti MILKUZ 18kw cena 600euro:
kotle na struja 12 kw200euro :
kamin sporet cena 100 euro.

Категорија: Продавници, Трговија / Продавници за бела техника и ТV/Hi-Fi

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
078375788
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам