1 / 12
Delovi za velosiped
1 €
15.12.2021 18:28

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Novi pedali
Gup platforma.... 1800/2000,den
Spd shimano pd-m530....... 2600 den
Spd shimano PD-M520.... 2500 den
Corapi-350den
Tasnice 500 /650 den

Continental CYCLOCROSS RACE 35-622 nadvoresna guma-NOVA-12000DEN


Poveke info na telefon ili viber

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Останато

Се продава од:

Struga13
Потврден огласувач
078833135
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам