Продавам куќа во с.Другово, Кичево
По Договор
18.07.2022 15:01

Кичево

Број на соби:

4

Квадратура:

75 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

1000 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

С.Другово, Кичево

Kukata se naoga vo selo Drugovo vednash posle Kicevo, до Основното Училиште Христо Узунов (50 km od Ohrid)".

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078336017
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам