1 / 4
masina za malterisuvanje
2.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.06.2021 12:13

Битола / Битола

se prodava masina za malterisuvanje so visok kapacitet na rabotenje
italiansko proizvodstvo
za podetalni informaci

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава / Можна е замена од:

Viliam
Потврден огласувач
075886866
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам