1 / 8
Delovi za velosipedi
1 €
Цената е фиксна
10.02.2022 07:11

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Novi pedali
Gup platforma.... 1800 /2000 den
Spd shimano pd-m530....... 2600 den
Spd shimano PD-M520.... 2500 den

Poveke info na telefon ili viber

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Struga13
Потврден огласувач
078833135
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам