1 / 1
BAUER AQUA WF-109 ПРАВОСМУКАЛКА
5.000 МКД
Цената е фиксна
23.07.2020 10:18

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

* ПРАВОСМУКАЛКА НА ВОДА
* МОЌНОСТ 2200 W
* BY- PASS МОТОР
* ВОДЕНА ФИЛТРАЦИЈА + МУЛТИ ФИЛТЕРИ,
* КАПАЦИТЕТ НА САДОТ 3Л
* ТРКАЛЦА ЗА ЛЕСЕН ТРАНСПОРТ

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ!

Нарачка преку веб страната на следниот линк
https://vo.mk/shop/bauer-aqua-wf-109-pravosmukalka/

Испорака - достава до дома.

За повеќе информации контактирајте не на https://vo.mk/contact/ или тел. +389 75 336 399

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

Ace VOmk
Потврден огласувач
075336399
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам