1 / 1
Тостер Алпина SF-2506
1.190 МКД
Цената е фиксна
23.07.2020 10:22

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Совршен за сите ваши потреби за печење леб, тост, вафли и се она на што ќе помислите!
Овој тостер е тостер што мора секој да го има на својата трпеза за јадење.
Плус тоа е лесно да се исчисти благодарение на отстранливиот послужавник за трошки!
Импресионира од неговиот модерен дизајн и е лесен за употреба. Овој тостер дава зачудувачки резултати: од крцкав тост до крцкави лебчиња.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ!

Нарачка преку веб страната на следниот линк
https://vo.mk/shop/toster-alpina-sf-2506/

Испорака - достава до дома.

За повеќе информации контактирајте не на https://vo.mk/contact/ или тел. +389 75 336 399

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Тостери

Се продава од:

Ace VOmk
Потврден огласувач
075336399
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам