1 / 4
Polovni klimi top sostojba
1 €
29.08.2021 09:19

Бутел / Скопје


- klima 7kw koristena mnogu malku se prodava povolno cena po dogovor

Kontakt samo na ovoj broj
071 792 350
071 792 350
071 792350

Категорија: Продавници, Трговија / Продавници за бела техника и ТV/Hi-Fi

Се продава од:

0000
Потврден огласувач
070070070
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам