1 / 6
Огради
1 €
Цената е фиксна
04.10.2021 12:22

Кисела Вода / Скопје

Изработуваме настрешници, тенди и огради од ковано железо, алуминиум, стакло, стаклени балкони, дрво. Контакт 075233998

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Железарија

Се продава од:

Ѓорѓи Христовски
Потврден огласувач
075233998
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам