1 / 4
Се изнајмува студио во Охрид
1 €
12.07.2022 14:16

Охрид / Охрид

Квадратура:

15 m²

Греење:

Нема

Почитувани,
Изнајмувам студио во Охрид за туристи, со капацитет за 3 особи.
Се наоѓа на ул. Сирма Војвода во близина на градската болница, на приземје и располага со сопствено купатило, дворно место, интернет и паркинг простор.

За резервации 076 246 080 Стефан

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Stefan
Потврден огласувач
+38978698721
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам