1 / 10
Камп Приколка Брако, монтажна / Kamp prikolka Brako
240 €
23.07.2020 13:24

Штип / Штип

Се продава Камп Приколка
Монтажна, Брако,
комплетно сочувана, чиста, исправна, Со сите потребни документи до регистрација од Брако.
Со резервно тракало, Сунгери, со две спални
Информации на
Трајче: 077951234

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

Victory
Потврден огласувач
071 305 989
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам