1 / 2
Kyrie Irving 6
90 €
25.10.2020 17:22

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Патики

Големина:

43

Боја:

Црна

Prodavam novi original patiki
Kyrie Irving 6 od USA kupeni i doneseni..
Brojka 42 I 43 moze da bide posto
kalapot I e takov....
Patkite se samo probani I se mali za mene zatoa gi prodavam...Kupeni se 180 $ ..
Gi prodavam na pola cena....
90 $ ili 5000 den...
077 565 330

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Don
Потврден огласувач
077565330
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам