1 / 3
AVTO LIMAR
1 €
23.07.2020 23:38

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Друг модел

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

90000

Менувач:

Рачен

Боја:

Жолта

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

AVTOLIMARSKI USLUGI KRPENJE FARBANJE KITIRANJE I DRUGO INF 075904423

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

stefan
Потврден огласувач
075904423
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам