1 / 2
петокрилен регал
8.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.08.2022 07:57

Аеродром / Скопје

се продава петокрилен регал од спална,одлично сочуван

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комплетна спална соба

Се продава од:

Mitko
Skopje Aerodrom
Потврден огласувач
076283300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам