1 / 11
Професионална Велосипедска Опрема
30 €
01.09.2020 12:28

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Се продава нов велосипедски комплет, белгиски Jarface Highend дрес во комбинација со италијански бермуди изработени од Miti материјал, made in italy.
Опремени се со Dolomiti-Pads перниче, made in italy.
Задоволство и уживање при секое возење !
Достапни големини на бермуди: S;M;L;XL;XXL
Достапни големини на дрес:2XL-5XL

Цена на бермуди 30 евра
Цена на дрес 40 евра

ВЕЛОСИПЕДСКА ОПРЕМА - 077 590 663
Разгледај повеќе артикли на :

Facebook:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100053537253909
Instagram:
https://www.instagram.com/sports.wear.mk/

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Велосипедска Опрема
Потврден огласувач
077590663
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам