1 / 3
Velosiped bicycle
5.000 МКД
11.08.2021 12:50

Струга / Струга

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

20 "

Големина на рам:

12 "

Se prodava velosiped vo prekrasna sostojba

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Nazmi
Потврден огласувач
076622238
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам