1 / 4
Motel Turist (STROG CENTAR)
1.200 МКД
24.07.2020 16:50

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Raspolagame so 18 odlicni sobi vo starit del na gradot.Strog centar

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Мотели

Се продава од:

Shpendi
Потврден огласувач
071380737
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам