1 / 3
WorldLine Swiss
8.000 МКД
05.09.2021 09:34

Радовиш / Радовиш

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

20 "

Velosiped proizveden vo svajcarija , aluminiumski ram , dupli bandazi so novi gumi , viljuska sr suntour , shimano acera oprema , velosipedot e servisiran i vo odlicna sostojba

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

NT
Потврден огласувач
070319116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам