1 / 2
Masini za perenje tepisi
2 €
06.08.2021 10:24

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Masini za perenje na tepisi novi 1100w monofazni sekakvi susari centrifugi od 2,7m do 3,1m vrsime sklucuvanje dogovor so programata za samovrabotuvanje undp

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
078316242
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам