1 / 2
Susari za tepisi centrifugi 310 m
1 €
04.05.2021 08:10

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Susi do 95% vrsime posreduvanje preku programata na UNDP za samovrabotuvanje imame od 2.7 m da 3,1m 330msekakvi cetki i masini za pranje na tepisi

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
078316242
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам