1 / 12
SE PRODAVA JAMAHA XJ6
4.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.07.2021 09:03

Охрид / Охрид

Марка:

Yamaha

Вид:

Останато

Година:

2009

Модел:

Xj6

Километри:

35000

2009 g prva registracija 2011
Servis
Dve gumi
ulje filter
Filter vozduh antifriz glicerin
lanec zvezdi
Ima pominaro 40000 km
Moze da se proba vo sekoe vreme
Info na 071 332 122

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071332122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам