1 / 3
Нов женска спортски дрес
1.500 МКД
07.09.2020 08:37

Аеродром / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Се продава нов спортски дрес изработен од материјали погодни за разни спортски активности како трчање, велосипедизам и слично.
Дресот има два задни џеба и дополнителен бра дел.
Задоволство и уживање при секое спортување !
Достапни големини: S/M

Цена: 1500 денари

ВЕЛОСИПЕДСКА ОПРЕМА - 077 590 663 или Viber на истиот број
Разгледај повеќе артикли на :

Facebook:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100053537253909
Instagram:
https://www.instagram.com/sports.wear.mk/

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Велосипедска Опрема
Потврден огласувач
077590663
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам