1 / 5
Trkala 26"
2.700 МКД
01.02.2022 19:27

Прилеп / Прилеп

Odlicni trkala 26". shimano glavini so odlicni lageri i konusi bez nikakvi ostetuvanja.
Obracite 100% pravi.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Бандажи

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
076449249
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам