Logo

BMW X1 20d sDrive PDC/NAVI/Steptronic/Xenon

Број на оглас: 3658329 | Објавен на: 03.08.2020, 10:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X 1

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2021

Сила на моторот: 130 kw / 177 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


X1 20d sDrive
Park senzori (PDC)
Bi-Xenon Farovi
NAVI (2019/EUROPE)
6 Stepenski Steptronic Menuvac
Greaci na sedista
Tempomat
Komandi na volan
AUX/Bluetooth
Senzor za dozd
Senzor za svetla + Coming/Leaving Home
Servisiran pred 2 dena Ulje i site filtri
Novi Continental Gumi i Felni.

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 NF

Потврден огласувач