izdavane na ugostitelski objekt
650 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.07.2020 18:31

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

120 m²

Греење:

Струја

se iznajmuva kompletno opremen ugostitelski objekt so luksuzen enterier za dolgorocen naem zaradi prestoj vo stranstvo. Poradi istata pricina kontakt samo preku internet po viber 075-244-082

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Biljana gandi
Потврден огласувач
075244082
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам