1 / 11
Apartmani vo strog centar - Queens Central Apartments
1 €
01.05.2023 13:39

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Apartmanite se naogaat vo centarot na gradot vednas sproti opstinata.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се изнајмува од:

Queens Central Apartments
Потврден огласувач
077646476
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам