1 / 5
Prodavam Chervolet Spark
1.500 €
25.07.2020 23:13

Кратово

Марка:

Chevrolet

Модел:

Spark

Година:

2009

Гориво:

Бензин / Плин

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2019

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Dobro socuvan ne registriran vo odlicna sostojba servo volan klima

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Angela
Потврден огласувач
078369340
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам