1 / 8
SeaDoo RXP215 skuter na voda
6.700 €
Цената не е фиксна
25.07.2020 23:51

Охрид / Охрид

SeaDoo RXP so 215 konjski sili, 2007 godina, vozen samo 54 saati. So odlicna prikolica na trkalca, originalna cerada i pojasi.

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Воден скутер

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
076485901
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам