1 / 5
ПРОДАВАМ ПРАВОСМУКАЛКИ
1.000 МКД
26.07.2020 13:32

Аеродром / Скопје

ПРОДАВАМ ПРАВОСМУКАЛКИ КТN 1000 ДЕН , ROWENTA 800 ДЕН,PANASONIC 600 ДЕН

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

Емил
Потврден огласувач
071 361 730
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам