1 / 1
POVOLNO POJACALO I ZVUCNIK WOOFER
200 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.08.2020 14:37

Гевгелија / Гевгелија

Se prodava HI-FI pojacalo 2X40 W-8oma ili 2X80 W na 4 oma so bas Wufer 250W ( realna snaga proverena so instrument so nenadueni preformalnsi lazni ) vo kjutija 12 inc+ .tapasirana crna.. cenata e 200 evra komplet ili !50+250 zvucnikot so Dupla karbon membrana.. moze i zamena dokolku se dogovorime. tel. 079 232 032 vo sekoe vreme

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
0123456789
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам