Се издава гаража
2.000 МКД
06.03.2022 16:32

Карпош / Скопје

Квадратура:

14 m²

Се издава подземна гаража, Центар во Блокот кај Зелено Пазарче

Категорија: Недвижности / Гаражи

Се изнајмува од:

samsung
Потврден огласувач
070829798
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам