1 / 4
Honda Shadow VT600C
3.200 €
27.08.2020 10:36

Струга / Струга

Марка:

Honda

Вид:

Туринг

Година:

1988

Модел:

Shadow

Километри:

60000

Prodavam Honda Shadow VT600C
Vo odlicna sostojna

Kontakt: 078-421-994
Kontakt: 078-421-994
Kontakt: 078-421-994
Kontakt: 078-421-994

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Ilija
Потврден огласувач
071-273-021
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам