1 / 9
HT METRO CITY VELOSIPED 28 COLL MADE IN GERMANY
10.000 МКД
Цената е фиксна
07.05.2021 16:34

Аеродром / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

Se prodava
HT METRO aluminiumski gradski velosiped bez brzini so led predno i zadno svetlo.
Proizveden vo Germanija nov kupen
Servisna kniska i smetka 500€ imam od velosipedot
Malku koristen se prodava poradi nekoristenje.
Bez pazarenje fiksna cena.

078 359 359

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

ALPE SPORT
Потврден огласувач
+38978359359
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам