1 / 6
KOMARNICI
По Договор
21.06.2021 18:43

Ѓорче Петров / Скопје

Proizvodstvo na komarnici po najpovolni ceni so i bez montaza :
-PLISE KOMARNIK
-VRATA KOMARNIK
- ROLO KOMARNIK
- FIKSNI I NA SARKI

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Останато

Се продава од:

PROFINESTO
Потврден огласувач
078668685
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам