1 / 2
Нова бела спортска маица
900 МКД
13.08.2020 13:40

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Се продава нова спортска маица погодна за разни спортски активности, изработена од лесни материјали кои ќе ви пружат комфорт и задоволство при секое спортување.
Достапни големини: М

Цена 900 МКД

ВЕЛОСИПЕДСКА ОПРЕМА - 077 590 663
Разгледај повеќе артикли на :

Facebook:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100053537253909
Instagram:
https://www.instagram.com/sports.wear.mk/

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Велосипедска Опрема
Потврден огласувач
077590663
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам