1 / 1
Jatka bel lesnik
550 МКД
16.06.2022 16:06

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Се продаваат јатки бел македонски лешник!
Праќаме и по карго!
Лешниците содржат витамини, минерали, протеини, растителни влакна и здрави масти. Содржат висок процент на витамин Е, витамин Б, голема количина на здрави масти и се добар извор на олеинска киселина.

Категорија: Храна и готвење / Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

Се продава од:

Elena
/
Потврден огласувач
071 313292
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам