1 / 6
Peugeot 407 2.7 twinturbo 2008g
4.450 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.06.2023 13:10

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Peugeot

Модел:

407

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Купеа

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Se prodava peugeot 407 coupe reg so zelen karton napraven servis pred 7.000km dve novi gumi napred i so najvisoko nivo na oprema,povekje inf na br 078 658 425
!!MOZNA E I ZAMENA PREDNOST MOTOR!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Trajce
Потврден огласувач
078658425
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам