1 / 10
Cadillac Limuzina MK
14.000 €
Цената не е фиксна
03.08.2022 19:19

Кичево

Марка:

Cadillac

Модел:

Друг модел

Година:

1995

Гориво:

Бензин

Километри:

160000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

225 kw / 306 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Cadillac Limuzina 5.0 Benzin
registrirana na MK tablici
servisirana,TV,DVD,Camera
mozno e i zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Mercedes
Потврден огласувач
078224884
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам