1 / 1
CHEVROLET SPARK
1 €
Цената е фиксна
22.07.2021 12:25

Аеродром / Скопје

Марка:

Chevrolet

Модел:

Spark

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Останато

KUPUVAM CHEVROLET SPARK, ISKLUCIVO SO KLIMA SERVO. OD 2006 god. I PONOVA. ISKLUCIVO OD SKOPJE.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам