Prodavam lozje 3,5 dekari Smederevka vo Crno Pole
1 €
Цената не е фиксна
11.08.2021 21:06

Неготино / Неготино

Квадратура:

3500 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Prodavam lozje 3,5 dekari Smederevka vo Crno pole pod voda na pat.Cena po dogovor.Tel 078 866 999 RISTE

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ico
Zil Vern
Потврден огласувач
078866999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам