1 / 7
Opel Vivaro
5.400 €
28.06.2021 10:44

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Opel

Модел:

Vivaro

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Opel Vivaro vo odlica sostojba! 8+1
Registrirano cela godina i servisiran!
moze zamena so vaša doplata. Zamena ponudete na viber.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ive
Потврден огласувач
071822317
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам