1 / 6
Адаптер за шетање на кучиња
1.850 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.06.2022 14:09

Делчево / Делчево

Адаптер-додаток за шетање и трчање на кучиња за велосипед. Сертифициран марка KLEINMETTAL Germany за сите видови на велосипеди.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Останато

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
070213803
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам