1 / 9
MASINI ZA POPRAVKA NA CEVLI-KONDURI
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.03.2021 15:05

Битола / Битола

Se prodavaat komplet mašini za popravka na čevli za opremuvanje na dukan.
Mašinite se vo odlična sostojba i može vednaš da se počne so rabota.
Zaedno so mašinite doaga i celokupniot siten alat neophoden za rabota koj e sobiran i kupuvan so godini nanazad.
Kako zanaet i biznis voopšto ne e za zanemaruvanje.
Mašinite se prodavaat komplet, NE ODDELNO!!!
kontakt:
070 577 277
070 577 277

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

агенција за недвижности ПЛАН Б
Димитар Илиевски Мурато
Потврден огласувач
075211211
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам