1 / 10
Apartman Bliznacki
500 МКД
Цената не е фиксна
01.05.2022 12:15

Берово / Берово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

8

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

5 Балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Marsal Tito 155

Апартмани Близначки се наоѓаат веднаш до Хотел Манастир во Берово во близина на центарот на градот. Располагаме со студија и апартмани. Студијата и апартманите имаат Wi-Fi, TV, кујна, посебен тоалет и тараси. Располагаме и со сопствен паркинг.
Дојдете и уживајте во недопрената природа на Малешевијата во комодитет за екстра поволни цени.
Информации и резервации на тел.
078-354-280
Лице за контакт Благица

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

blagica
Потврден огласувач
078354280
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам