1 / 1
Vokalen Mikrofon WEISRE DM 608 - Microphone
999 МКД
13.01.2023 01:10

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Vokalen Dinamicen Mikrofon so odlicen kvalitet i performansi
Proizvoditel WEISRE
Model DM 608..
materijal Metal
Sleduva i kabel..
Neupotrebuvan,spakuvan

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
076525123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам