1 / 1
Регал
6.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.07.2020 08:01

Струга / Струга

Се продава регал во Струга.
Тел.075425505

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

Nena
Потврден огласувач
075425505
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам